RF-ID Sistemi

1-) Kargo Yönetim Sistemi
Kargonun alımından RF-ID etiketlerle kodlanıp, güzergah ambarlarına yerleştirilmesinden, bu depolarda gidecek oldukları güzergahlara göre RF-ID etiketli
araçlara yüklenmelerine, bu araçların kargoları doğru noktalarda teslim ettiklerinin kontrolü, teslim noktalarında teslim adreslerine sevk ve teslim sırasındaki tüm adımları kontrol eden ve web ten raporlayan sistemdir.
Bu sistemde kargo teslim alındıktan sonra kargonun boyut ve sayısına göre ideal ölçülerde araç seçimi yapılmasıi araç takibi ile aracın on-line içindeki kargolarla takibi, yanlış kargo yüklenmesine izin verilmemesi veya kargonun unutulması gibi adımlara %100 engel olan bir sistemdir.
Ayrıca bu sistem aynı anda RF-ID ve barkot olacakta paralel çalışabilir bu da müşterinin barkottan RF-ID’ye yumuşak ve problemsiz geçişini sağlar.

2-) Ambar Yönetim Sistemi
Yedek Parça veya istiflenen malzemenin depo girişinden itibaren etiketlenerek çıkışına kadar olan sürecindeki stok envanter takibine üretim bantlarına doğru malzemenin doğru zamanla sevkine gıda ürünlerinde “firstin – first out” akışının kontrol edilmesine.
Büyük depolarda forklift ve gps ile hızlı depo yönetimine ve tüm sistemlerin “Oracle ve SAP” entegrasyonlarının çözümüne olanak veren bir sistemdir.

3-) Personel ve Araç Takip Sistemi
Bu sistem yarı aktif TAG teknolojisi kullanılarak personelin devam takibi ve performans ölçümlenmesinde araçların otopark giriş çıkışlarındai yangın veya deprem durumlarında personelin yerinin belirlenmesinde ve toplanması alanında olmayan personelin nerede olduğuna karar verebilmesinde personelin demirbaşlarının ve kritik dökümanların korunması ve takibinde kullanılan sistemdir.

4-) Güvenlik Amaçlı Mağaza – Müze Sistemi
Pahalı ürünlerin (tarihi eser, tekstil, kuyumculuk, elektronik eşya vs.) mağaza -müze içindeki kontrolleri sağlayan sistemdir. İstenildiğinde RF-ID etiketlerde vibrasyon ve hareket sensörleri ile sıcaklık ve sensörleride eklenebilir.